SİZİ ARAYALIM!

Detaylı Bilgi için 444 8 635

Yavuzlar İnşaat My Life Residence

Aydın Söke Yenicami Mahallesinde, üç cephesi geniş caddelerle çevrili 5 blok ve 284 daireden oluşan My Life Residence yüksek teknolojisi ve modern mimarisi ile Söke’ nin en prestijli projesi olma özelliğini taşıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire satışlarının devam ettiği My Life Residence sitesinin ön tarafındaki ticari alanda Migros süper marketlerinin yer alması, yeni yapılacak Hükümet Konağı ve ilköğretim okulunun projeye komşu olması, My Life Residence’a gösterilen talebi arttırıyor. 1 Ocak 2018 itibariyle ilk sakinlerini ağırlamaya başlayan My Life Residence de evler 3’lü ankastre set, vestiyer, dolapları dahil giyinme odası ile teslim ediliyor

Separator-Image-White

Klasiğin modernize haliyle yaşamak. Güvenli bir sitede, geçmişin komşu sıcaklığıyla geleceğin Haute Couture anlayışını birleştiren My Life Residence birlikte yaşamayı yeniden yorumluyor.

Kapalı otopark

7/24 güvenlik

Merkezi kamera sistemi

Fitness salonu

Sauna

Buhar odası

Çocuk oyun parkı

Açık hava spor alanı

Yürüyüş parkuru

Açık alan dinlenme alanları

Alışveriş merkezi

Doğalgazlı merkezi yerden ısıtma

Çöp şaftı

Jeneratör

YAVUZLAR İNŞAAT

Separator-Image-White

İnşaat sektöründeki faaliyetlerine 1980 yılında ağır yapı malzemeleri perakendeciliği ve toptancılığı ile başlayan Yavuzlar İnşaat kısa sürede Ege Bölgesi’nde sektörünün önemli bir aktörü haline geldi. Sektöre hammadde sağlayan şirket; yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmesi nedeni ile faaliyet bölgesinde kısa zamanda kalite ve müşteri memnuniyeti konularında aranan firma oldu.

Hayalleri İnşa Ediyoruz

Malzemeyi tanıması, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmesi ve imalat kalitesi Yavuzlar İnşaat’ı rakiplerinden ayrıştırarak Yavuzlar adını faaliyet bölgesinde güvenin ve kalitenin imzası haline getirdi.

Sizi Arayalım!

My Life Residence’ın ayrıcalıklı dünyasında sizde yerinizi alın.