SİZİ ARAYALIM!

Detaylı Bilgi için 444 8 635

MYlife MyPoint
"benim hayatım, benim mutluluğum, benim EVİM"

Sökenin en prestijli projelerinden biri daha Yavuzlar İnşaat Garantisiyle sizlerle buluşuyor. Yöresel dokunun, modern mimariyle hayat bulduğu My life My Point, konforun ve şıklığın en kaliteli hallerinin buluştuğu, her saniyesinde özel ve ayrıcalıklı olduğunuzu bildiğiniz bir hayatın kapılarını sizin için sonuna kadar açıyor.

 

Yaşayacağı evin mimarisine önem verenler için 6 bin 146 metrekare arsa alanı üzerine kurulu My Life My Point ’de temelden çatıya, peyzajdan tüm mimari detaylara kadar her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü, ünlü markalardan en kaliteli malzemeler seçildi ve projemiz ailece yaşanacak huzurlu bir hayat için tasarlandı.

 

Yeşilin huzur veren mutluluğunu yaşayacağınız geniş peyzaj alanı, yaşam standartlarınızı yükseltecek sosyal aktivite avantajları, sıcak yaz günlerinde serinlemenizi sağlayacak, açık kapalı yüzme havuzları, mutlu çocuk seslerinin yükseleceği park ve oyun alanları, zinde bir vücut için en iyi aletlerle donatılmış fitness stüdyoları ve spor salonu hizmetleriyle kendinizi özel hissedeceğiniz bir hayat My Life My Point’ de yaşanıyor.

 

1+1,2+1,3+1 184 dairenin yer aldığı 15 kat ve 2 bloktan oluşan projemizde, 24 ay sıfır faiz ödeme seçenekleriyle sizi yansıtacak bir eve çok da uzak değilsiniz.

 

Kendimizi en iyi ve rahat hissettiğimiz yer şüphesiz ki evlerimiz, kendi evimizde kusursuz bir hayatı yaşamak ise en büyük dileğimiz. Şehrin keşmekeşinden uzak, huzur ve güven içerisinde yaşayacağınız ayrıcalık yaşamın anahtarını sizlere sunan Yavuzlar İnşaat, hayallerinize talip oluyor ve sizi kendi hayatınızı yeniden keşfetmeye MYlife Point’le davet ediyor.

Separator-Image-White

My Life Point şıklığı, kalitesi, konforu ve güvenliği ile kazandığı kimliğini yaşantınıza yansıtacak.

Mimarının Gözünden...

My Life Point Projesi, doğa ile iç içe, gürültü, karmaşadan uzak konforlu ve kaliteli yaşam alanları, işlevsel iç mekan çözümleri, depreme dayanıklı yapısı ve dört mevsim yaşayan peyzajı ile şehre ve çevresine değer katacak şekilde projelendirildi.

Konforu ve fonksiyonelliği ön planda tutarak, modern çağın gereksinmelerine cevap verebilen mekan çözümleri ile insanı temel alarak sağlıklı, yaşanabilir iç ve dış mekanlar oluşturuldu.

Malzeme kullanımlarındaki kalite ve uyum, cephelerdeki yalınlık, iç mekan çözümlerinde ve peyzaj düzenlemelerinde de mevcut. Yaşam alanları yeniden tanımlanırken konutların sadece içini değil dışını da yaşam alanı olarak görüp arazinin her metrekaresi değerlendirildi.

Sizi Arayalım!

Lansmana Özel Fırsatları Kaçırmayın, Yerinizi Alın...