SİZİ ARAYALIM!

Detaylı Bilgi için 444 8 635

Yavuzlar İnşaat My Life Point

Şehir merkezinde, şehrin dinamiğinin içinde, geniş sosyal alanları ve farklı tarzı ile sizin için ayrıcalıklı bir yaşam alanı oluşturuldu. Söke’nin en yüksek projesi olma özelliğini taşıyacak olan My Life Point, Zemin + 15 kat ve 2 bloktan oluşuyor. Söke Yenicami’de yer alan My Life Point’de 7 adet dükkan ile 184 daire yer alıyor. Standartların üzerinde betonarme imalatı, şık ve kaliteli teknik donanımları, geniş sosyal alanları ile My Life Point’in bölgede muadili yok. Projede, yöresel dokunun modern mimari ile yorumlandığı, bütün mevsimlerin Ege ikliminin avantajı olarak yaşanabildiği, sosyal alanların yeşil ve su öğeleri ile bütünleştiği açık alanlar tasarlandı. Yüzme havuzu, güneşlenme terasları, yürüyüş parkurları, spor alanları, çocuk oyun alanları ve dinlenme alanları ile eksiksiz bir yaşam kompleksi oluşturuldu.

Separator-Image-White

My Life Point şıklığı, kalitesi, konforu ve güvenliği ile kazandığı kimliğini yaşantınıza yansıtacak.

Mimarının Gözünden...

My Life Point Projesi, doğa ile iç içe, gürültü, karmaşadan uzak konforlu ve kaliteli yaşam alanları, işlevsel iç mekan çözümleri, depreme dayanıklı yapısı ve dört mevsim yaşayan peyzajı ile şehre ve çevresine değer katacak şekilde projelendirildi.

Konforu ve fonksiyonelliği ön planda tutarak, modern çağın gereksinmelerine cevap verebilen mekan çözümleri ile insanı temel alarak sağlıklı, yaşanabilir iç ve dış mekanlar oluşturuldu.

Malzeme kullanımlarındaki kalite ve uyum, cephelerdeki yalınlık, iç mekan çözümlerinde ve peyzaj düzenlemelerinde de mevcut. Yaşam alanları yeniden tanımlanırken konutların sadece içini değil dışını da yaşam alanı olarak görüp arazinin her metrekaresi değerlendirildi.

Sizi Arayalım!

Lansmana Özel Fırsatları Kaçırmayın, Yerinizi Alın...