SİZİ ARAYALIM!

Detaylı Bilgi için 444 8 635

MYlife Newcity
"BİLDİĞİNİZ TÜM EZBERLERİ UNUTUN.

YAVUZLAR İNŞAAT’TAN HAYATINIZA DEĞER KATACAK BİR PROJE DAHA"

Evimiz ,kalıcı mutluluğu en çok hak ettiğimiz ,hayata daha iyimser gözlerle bakmamızı sağlayacak tek kalemiz ,her fırına sorası sığınacağımız tek limanımızdır.

Söke’nin gelişen ve en prestijli yerlerinden biri olmaya aday bölgelerinden Yenikent’de yeni bir My Life ayrıcalığı sizlerle buluşuyor My Life Newcity alternatifli bir projede ev sahibi olmak isteyenler için tasarlandı.

 

6000 m2 inşaat alanına sahip proje, yer aldığı çevrede yalın ve farklı mimari dili ile My Life kimliğini yansıtırken, çevre ve peyzaj düzenlemeleri ile de bulunduğu bölgeye katkı sağlayacak şekilde tasarlandı.

 

Ortak havuzlu 6 adet müstakil villa, havuzlu apartman daireleri ve bağımsız bir apartmanı buluşturan proje farklı alternatifleri bir arada arayanlar için ideal bir tasarım olma özelliğini taşıyor.

 

Projenin Arsa alanlarının önemli bir bölümü açık alan kullanımına ayrılarak, Akdeniz ilklimin hakim olduğu Söke’de 4 mevsim nefes almanıza olanak sağlıyor.

 

Yeşil doku ile birebir ilişki kurabilecek plan kurgusuna sahip projede, bütün mekanlar gün ışığından maksimum düzeyde yararlanacak şekilde tasarlandı. Böylelikle Ege’nin içinizi ısıtan o sıcacık güneşi sabah evinizde doğup, batarken de size yine evinizden veda ediyor.

 

Projede her ayrıntı çağın gereksinimleri göz önünde tutularak düşünüldü. Temelden çatıya, peyzajdan tüm mimari detaylara kadar her şey ekibimizle ciddi zamanlar ayırdığımız zorlu ama bir o kadar da keyifli bir süreçlerden geçerek size ulaşıyor.

 

“Konumu, mimarisi, kalitesi, kullanışlı daire seçenekleri ve sosyal alanları ile My life City prestijinizi yansıtacak özel bir projedir. Projemiz, sizlerin beklenti ve davranışları doğrultusunda her noktası özel olarak tasarlanmıştır.

 

“Sizin mutluluğunuz, bizim gururumuz “

Separator-Image-White

Özel havuzlu villalar, havuzlu apartman daireleri ve bağımsız bir apartman aynı projede farklı alternatifler arayanlar için bir araya getirildi. My Life Newcity konumu, geniş peyzaj alanları ve ferah balkonları ile 4 Mevsimi ayrı ayrı yaşama fırsatı veren Eşsiz Ege İkliminin tadını çıkarmanızı sağlayacak.

Mimarının Gözünden...

Yöresel dokunun modern mimari anlayış ile yorumlandığı, kütlesel farklılaşmalarla değişik tercihlere karşılık verebilecek konut yapıları bir arada, kent bütünlüğü yaratacak şekilde tasarlandı. New City yer aldığı çevrede yalın ve farklı mimari dili ile kendi varlığını yansıtırken, çevre ve peyzaj düzenlemeleri ile de bulunduğu bölgeye katkı sağlayacak şekilde projelendirildi.

Ege ikliminin vazgeçilmezi olan balkonlara ve geniş teraslara açılan yaşam alanları, aydınlık ve ferah iç mekan çözümleri, kullanışlı ve geniş mutfaklar, konforlu yatak odaları ve şık banyolar bütün konut tiplerinin ortak özellikleri. New City, ev sahipleri için zengin çeşitlikte bir yaşam biçimi sunarken, yakın çevresine ve Söke’ ye değer katacak estetik ve modern bir teknoloji ile donatılmış alt yapıya da sahip.

YAVUZLAR İNŞAAT

Separator-Image-White

İnşaat sektöründeki faaliyetlerine 1980 yılında ağır yapı malzemeleri perakendeciliği ve toptancılığı ile başlayan Yavuzlar İnşaat kısa sürede Ege Bölgesi’nde sektörünün önemli bir aktörü haline geldi. Sektöre hammadde sağlayan şirket; yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmesi nedeni ile faaliyet bölgesinde kısa zamanda kalite ve müşteri memnuniyeti konularında aranan firma oldu.

Hayalleri İnşa Ediyoruz

Malzemeyi tanıması, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmesi ve imalat kalitesi Yavuzlar İnşaat’ı rakiplerinden ayrıştırarak Yavuzlar adını faaliyet bölgesinde güvenin ve kalitenin imzası haline getirdi.

Sizi Arayalım!

Lansmana Özel Fırsatları Kaçırmayın, Yerinizi Alın...