SİZİ ARAYALIM!

Detaylı Bilgi için 444 8 635

Yavuzlar İnşaat My Life Newcity

My Life Newcity alternatifli bir projede ev sahibi olmak isteyenler için tasarlandı. 6000 m2 inşaat alanına sahip proje, özel havuzlu müstakil villalar, 4’er katlı 2 bloktan oluşan açık yüzme havuzlu bir site ve 5 katlı bir apartmandan oluşan proje farklı bir yaşam alanı sunuyor. Arsa alanlarının önemli bir bölümü açık alan kullanımlarına ayrılarak, Ege Bölgesinin iklim olarak bütün mevsimlerin güzelliklerini yaşama avantajını sunuyor.  Yeşil doku ile birebir ilişki kurabilecek plan kurgusu içinde bütün mekanlar gün ışığından maksimum düzeyde yararlanacak şekilde tasarlandı. Bloklar ve daire içlerinde her metrekare titizlikle planlanarak, geniş holler ve kısa koridor çözümleri ile alan kaybı olmaksızın ince ince işlendi.

Separator-Image-White

Özel havuzlu villalar, havuzlu apartman daireleri ve bağımsız bir apartman aynı projede farklı alternatifler arayanlar için bir araya getirildi. My Life Newcity konumu, geniş peyzaj alanları ve ferah balkonları ile 4 Mevsimi ayrı ayrı yaşama fırsatı veren Eşsiz Ege İkliminin tadını çıkarmanızı sağlayacak.

Mimarının Gözünden...

Yöresel dokunun modern mimari anlayış ile yorumlandığı, kütlesel farklılaşmalarla değişik tercihlere karşılık verebilecek konut yapıları bir arada, kent bütünlüğü yaratacak şekilde tasarlandı. New City yer aldığı çevrede yalın ve farklı mimari dili ile kendi varlığını yansıtırken, çevre ve peyzaj düzenlemeleri ile de bulunduğu bölgeye katkı sağlayacak şekilde projelendirildi.

Ege ikliminin vazgeçilmezi olan balkonlara ve geniş teraslara açılan yaşam alanları, aydınlık ve ferah iç mekan çözümleri, kullanışlı ve geniş mutfaklar, konforlu yatak odaları ve şık banyolar bütün konut tiplerinin ortak özellikleri. New City, ev sahipleri için zengin çeşitlikte bir yaşam biçimi sunarken, yakın çevresine ve Söke’ ye değer katacak estetik ve modern bir teknoloji ile donatılmış alt yapıya da sahip.

YAVUZLAR İNŞAAT

Separator-Image-White

İnşaat sektöründeki faaliyetlerine 1980 yılında ağır yapı malzemeleri perakendeciliği ve toptancılığı ile başlayan Yavuzlar İnşaat kısa sürede Ege Bölgesi’nde sektörünün önemli bir aktörü haline geldi. Sektöre hammadde sağlayan şirket; yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmesi nedeni ile faaliyet bölgesinde kısa zamanda kalite ve müşteri memnuniyeti konularında aranan firma oldu.

Hayalleri İnşa Ediyoruz

Malzemeyi tanıması, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmesi ve imalat kalitesi Yavuzlar İnşaat’ı rakiplerinden ayrıştırarak Yavuzlar adını faaliyet bölgesinde güvenin ve kalitenin imzası haline getirdi.

Sizi Arayalım!

Lansmana Özel Fırsatları Kaçırmayın, Yerinizi Alın...