SİZİ ARAYALIM!

Detaylı Bilgi için 444 8 635

Yavuzlar İnşaat Eken Apartmanı

Söke’nin ilk yerleşim bölgesi olan Konak Mahallesine aynı zamanda Söke’nin kalbi de denebilir. İşte tam bu noktada, My Life kalitesinde, bağımsız bir yapı Eken Apartmanı. Konak Mahallesi tarihi dokusunun yanı sıra en eski yerleşim yeri olmasından dolayı ticari yaşamın, alışverişin, resmi kurumların, bankaların ve benzeri sosyal yaşamın gerekliliğine dair kuruluşların en yoğun bulunduğu bölge. Günlük yaşantıda ihtiyaç duyulan tüm bu adreslere adım mesafesinde yer alan Eken Apartmanı zemin+3 kat ve 2+1 toplam 8 dairelerden oluşuyor.
Otopark, Bahçe, Asansör, Merkezi Isıtma Sistemi, Çelik Kapı, Ankastre Mutfak, Vestiyer, Gizli Aydınlatma, Mantolama, her daire için Depo Alanı ile Eken Apartmanı merkezde ve Yavuzlar inşaat güvencesi ile ev sahibi olmak isteyenlerin tek adresi olmaya hazır.

Separator-Image-White

Şehrin dinamiğinden uzaklaşamam diyorsanız Söke’nin tam kalbi Konak Mahallesinde sizin için ideal bir yapı oluşturduk. Üstelik My Life kalitesi ve farkını her detayında yaşayabileceksiniz.

YAVUZLAR İNŞAAT

Separator-Image-White

İnşaat sektöründeki faaliyetlerine 1980 yılında ağır yapı malzemeleri perakendeciliği ve toptancılığı ile başlayan Yavuzlar İnşaat kısa sürede Ege Bölgesi’nde sektörünün önemli bir aktörü haline geldi. Sektöre hammadde sağlayan şirket; yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmesi nedeni ile faaliyet bölgesinde kısa zamanda kalite ve müşteri memnuniyeti konularında aranan firma oldu.

Hayalleri İnşa Ediyoruz

Malzemeyi tanıması, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmesi ve imalat kalitesi Yavuzlar İnşaat’ı rakiplerinden ayrıştırarak Yavuzlar adını faaliyet bölgesinde güvenin ve kalitenin imzası haline getirdi.

Sizi Arayalım!

My Life Eken'in ayrıcalıklı dünyasında sizde yerinizi alın.