SİZİ ARAYALIM!

Detaylı Bilgi için 444 8 635

Yavuzlar İnşaat My Life Didyma Park

Yavuzlar İnşaat My Life markalı konut projelerine ek olarak Didim bölgesinde yer alan My Life Didyma Park Avm projesi ile de fark yaratmaya hazırlanıyor. Didim Altınkum mevkiinde restoranlar, kafeler ve işyerlerinden oluşan, ulusal ve uluslararası yatırımcılara kiralanacak proje My Life Didyma Park Alışveriş Merkezi Didim’ in yeni cazibe merkezi olacak. 39 adet dükkanın yer alacağı Didyma Park, eşsiz konumu ile de rakip tanımıyor. My Life Didyma Park AVM de dünya markası mağazalardan alışveriş yapmanın keyfi ayrı olacak.

Separator-Image-White

Dillere destan sahil manzarası eşliğinde yorgunluğunuzu gün batımını izleyerek marka kafelerden birinde atabilir yada eşşiz lezzetlere sahip şık restoranlardan birinde yemeğinizi yiyebilirsiniz.

YAVUZLAR İNŞAAT

Separator-Image-White

İnşaat sektöründeki faaliyetlerine 1980 yılında ağır yapı malzemeleri perakendeciliği ve toptancılığı ile başlayan Yavuzlar İnşaat kısa sürede Ege Bölgesi’nde sektörünün önemli bir aktörü haline geldi. Sektöre hammadde sağlayan şirket; yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmesi nedeni ile faaliyet bölgesinde kısa zamanda kalite ve müşteri memnuniyeti konularında aranan firma oldu.

Hayalleri İnşa Ediyoruz

Malzemeyi tanıması, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmesi ve imalat kalitesi Yavuzlar İnşaat’ı rakiplerinden ayrıştırarak Yavuzlar adını faaliyet bölgesinde güvenin ve kalitenin imzası haline getirdi.

Sizi Arayalım!

Lansmana Özel Fırsatları Kaçırmayın, Yerinizi Alın...