SİZİ ARAYALIM!

Detaylı Bilgi için 444 8 635

Yavuzlar İnşaat My Life Boutique

Adından da anlaşılacağı gibi butik ve ayrıcalıklı bir proje olan My Life Boutique bodrum, zemin+12 kattan oluşuyor. 3+1 ve 1+1 dairelerin bulunduğu proje tek blok ve 36 daire. Kapalı havuzu, sauna ve buhar odası, fitness salonu, çocuk oyun alanlarıyla zenginleştirilmiş sosyal ortak kullanım alanları ile ev sahiplerine evlerinin dışında da yaşam alanları sunmak üzere geliştirilmiştir. Arsa alanının önemli bir kısmı yeşil dokuya ve peyzaj alanlarına ayrılarak Ege ikliminin dört mevsim yaşanabileceği açık alanlar oluşturuldu. Modern mimariyi destekleyen kullanışlı balkonlar, geniş pencere açıklıkları ve şeffaf balkon korkulukları ile her dairenin peyzaj alanları ve yeşil doku ile kesintisiz ilişki kurması sağlandı. Planlanmış alt yapısı, aydınlık yaşam alanları, modern, şık ve fonksiyonel mutfakları, konforlu yatak odaları, şık ve kullanışlı banyoları, dış cephelerde ve iç mekanlardaki kaliteli malzeme seçimleri ile My Life Boutique ev sahiplerine dolu dolu bir yaşam vaat etmekte.

Separator-Image-White

Dolu dolu, her anı çok keyifli bir yaşam... Merkezi konumu, deluxe kalitesi ve nitelikli sosyal olanakları ile ev sahibine ayrıcalıklı hissedecekleri bir yaşam sunuyor...

Mimarinın Gözünden...

Modern mimariyi destekleyen kullanışlı balkonlar, geniş pencere açıklıkları ve şeffaf balkon korkulukları ile her dairenin her mekanın peyzaj alanları ve yeşil doku ile kesintisiz ilişki kurması sağlanırken, gün ışığından da en verimli biçimde faydalanma imkanı sağlandı.

 

Planlanmış alt yapısı, aydınlık yaşam alanları, modern, şık ve fonksiyonel mutfakları, konforlu yatak odaları, şık ve kullanışlı banyoları, dış cephelerde ve iç mekanlardaki kaliteli malzeme seçimleri ile My Life Boutique Projesi sadece bir konut projesi değil, sosyal donatıları ve geniş peyzaj alanları ile kaliteli ve dolu dolu bir yaşamın konforlu, lüks ve kompakt bir yorumu olarak ortaya çıkmakta.

Sizi Arayalım!

Lansmana Özel Fırsatları Kaçırmayın, Yerinizi Alın...