SİZİ ARAYALIM!

Detaylı Bilgi için 444 8 635

MYlife BOUTİQUE "YAŞAM TARZIYLA FARK YARATANLARIN TERCİHİ"

Butik adı üstünde size özel, size özgün…

 

Yavuzlar Holding tarafından Söke’nin en özel lokasyonlarından birinde hayata geçirilen “MYlife Boutique” yaşam tarzıyla fark yaratanların tercihi.
Tek blok ve 36 daireden oluşan projede, her şey en ince detayına kadar düşüldü.

 

Deprem yönetmeliğine uygun olarak zemin etütleriyle desteklenen proje, aydınlık ve ferah yaşam alanları, geniş ve fonksiyonel mutfakları, modern mimariyi destekleyen ve gün ışığından en verimli şekilde yararlanmanızı sağlayan şeffaf korkuluk sistemli balkonlarıyla, evinde huzur ve konforu bir arada yaşamak isteyenleri MYlife Boutique’de buluşturuyor.

 

Tüm MYlife projelerinde olduğu gibi, “MYlife Boutique” de yaşam kalitenizi artırmayı destekleyecek, donatıları bünyesinde topladı. Günün stresinden arınmanızı sağlayacak sosyal aktiviteler için özel alanlar sizler için oluşturuldu.

 

Günün yorgunluğunu yüzerek atmanızı sağlayacak ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, mutlu çocuk seslerinin yükseleceği park ve oyun bahçeleri, zinde bir vücut için en iyi aletlerle donatılmış fitness stüdyoları ve spor salonu hizmetleriyle MYlife Boutique ayrıcalıklı yaşam arayanların Söke’deki yeni adresini oluşturuyor .

Separator-Image-White

Dolu dolu, her anı çok keyifli bir yaşam... Merkezi konumu, deluxe kalitesi ve nitelikli sosyal olanakları ile ev sahibine ayrıcalıklı hissedecekleri bir yaşam sunuyor...

Mimarinın Gözünden...

Modern mimariyi destekleyen kullanışlı balkonlar, geniş pencere açıklıkları ve şeffaf balkon korkulukları ile her dairenin her mekanın peyzaj alanları ve yeşil doku ile kesintisiz ilişki kurması sağlanırken, gün ışığından da en verimli biçimde faydalanma imkanı sağlandı.

 

Planlanmış alt yapısı, aydınlık yaşam alanları, modern, şık ve fonksiyonel mutfakları, konforlu yatak odaları, şık ve kullanışlı banyoları, dış cephelerde ve iç mekanlardaki kaliteli malzeme seçimleri ile My Life Boutique Projesi sadece bir konut projesi değil, sosyal donatıları ve geniş peyzaj alanları ile kaliteli ve dolu dolu bir yaşamın konforlu, lüks ve kompakt bir yorumu olarak ortaya çıkmakta.

Sizi Arayalım!

Lansmana Özel Fırsatları Kaçırmayın, Yerinizi Alın...