Bizi Takip Edin:

Yavuzlar My Life

Anasayfa Hakkımızda

40 yıllık köklü bir geçmiş…

 

Birçok farklı sektörde verilen hizmetlerle ülke kalkınmasında alınan etkin rol…

 

Gerçekleştirilen her yatırımın altına gururla atılan imza…

 

Temelleri, 1980 yılında, Melih Yavuz ve kardeşleri tarafından Söke’de atıldı Yavuzlar Şirketler topluluğunun. Ağır yapı malzemeleri perakendeciliğiyle başladığı serüvenini, 1987 yılında girdiği akaryakıt sektörüyle taçlandırdı.
Artan yatırım rakamları ve büyüme hamleleri, unvan değişikliğini de beraberinde getirdi ve 1990 yılında, “Melih Yavuz ve Ortakları Kollektif” ismiyle kurulan şirket ‘Yavuzlar İnşaat Malzemeleri Pazarlama A.Ş’ olarak yeni bir kimlik kazandı. Yavuzlar markasının / isminin sektördeki doğuşu böylelikle başlamış oldu.

 

Üretmek odaklıydı, üretip daha iyi şeyler yapmak…

 

Önce doğup, büyüdüğü, suyunu içip, aşını yediği bölgeye katkı sağlamak sonra ise sınırlarını aşıp çok sayıda insana ulaşmaktı hedef. İşte tam da bu düşünceyle yol aldı inşaat sektöründe. 1994’te ilk projesini gerçekleştirdi, gerek yurt dışı gerekse yurt içinde sayısız Resmi ve Özel Taahhüt projelerine imza attı.

 

Sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı kendine amaç edinen Yavuzlar Şirketler grubu, hayallerin sınır tanımayacağına olan inancıyla yatırım alanlarını genişletmeye devam etti.

 

1996 yılında köylüsüne hizmet, toprağında filizlenen beyaz altını değerlendirmek için Söke’de Pamuk-Çırçır fabrikasının kurdu. Bu sayede tekstil sektörüne de adımını attı, Yavuzlar Tekstil A.Ş’yi şirketler topluluğuna kattı.

 

Zaman ilerliyor, teknoloji hayata hakimiyetini arttırıyordu. Milenyum diye adlandırılan 2000’li yıllara gelinmişti bile. Akaryakıt, inşaat, ağır yapı malzemeciliğinin ardından yeni bir sektör tecrübesi daha Yavuzları bekliyordu.

 

Firma Muğla’nın Milas ilçesinde bulunan Geyik Barajı çevresinde ‘feldspat’ ocakları ve zenginleştirme tesisleri kurarak madencilik sektörüne hızlı bir giriş yaptı. Bu girişimini Güllük Limanı yakınlarında stok sahası satın alarak destekledi.

 

Bu hamleyle, yaşadığı topraklardan elde ettiği ‘feldspat’ ve ‘quartz’ ham maddelerinin iç piyasaya sunumunu ve yurt dışına ihraç edilmesini sağladı. Gösterdiği başarı ödüllerle taçlandırıldı. 2000 yılında Türkiye dokuzuncusu olarak girdiği madencilik sektöründe, 2008 yılında 4’üncülüğe yükseldi ve bu sektörde de kendini kanıtladı.

 

40 yıldır sağlam temeller üzerinde yükselen Yavuzlar Markası altına imzasını attığı her yatırımın, Türkiye’yi ve ülkemiz insanını temsil ettiği bilinciyle başarılı hizmetlerini birçok farklı sektöre yayarak, istikrarlı bir şekilde büyüyor.

 

Şirketler grubuna bağlı bir şekilde 1990 yılında kurulan Yavuzlar İnşaat A.Ş ise hızla gelişen Türkiye’nin altyapısının kurulmasında, geliştirilmesinde ve bu sayede daha kaliteli bir yaşama ulaşılmasında, inşaat sektörünün üstlendiği rolün bilinciyle çalışıyor.

 

Sektörün dünya çapında bir oyuncusu niteliğiyle de değişen dinamiklere optimum çözümleri sunmak adına, sürekli olarak teknolojisini yeniliyor; bilgi birikimini ilerilere taşıyor.

 

My Life projeleri de bu birikimin bir parçasıdır. Sektörde bilinirliğini artırarak marka imajını yükselten, 40 yıllık inşaat sektörü tecrübesini projelerinde sergileme olanağı bulan Yavuzlar A.Ş 2016 yılından beri My Life Markasıyla prestijli projelerin başta Ege olmak üzere Türkiye temsilcisidir.

YAVUZLAR VİZYON

Kaliteden ödün vermeden, sağlam temeller üzerinde güven veren projeler üretip, markamızı en üst segmente taşımak.

YAVUZLAR MİSYON

Müşterilerimiz için değer yaratıp, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık verip, gülen suratlar yaratmak.

ÖZ DEĞERLERİMİZ

ÜSTÜN İŞ AHLAKI: Ticari ve sosyal ilişkilerimizde dürüst ve açık olmak.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ: Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir

ÇEVREYE VE TOPLUMA SAYGI: Çevre konusundaki tüm yasal şartları karşılamak, çevre kirliliğine neden olabilecek unsurları kontrol altına almak, azaltmak ve önlemek.

KAYNAK YÖNETİMİ VE VERİMLİLİK: Tüm süreçlerde her türlü kaynak kullanımını optimize ederek verimliliği ön plana çıkararak sürdürülebilir bir gelişim sağlamak

TAKIM ÇALIŞMASI: Faaliyetlerimizin her aşamasında çalışan katılımını sağlamak, bilgiyi paylaşmak, Ben değil biz bilinciyle çalışmak, takımdaşlık ruhunu sürekli geliştirmek