Bizi Takip Edin:

Yavuzlar My Life

Anasayfa Başkanın Mesajı
Melih YAVUZ

Yönetim Kurulu Başkanı

Yavuzlar olarak faaliyet gösterdiğimiz her sektörde önceliğimiz çalışanlarımızın, çözüm ortaklarımızın, tedarikçilerimizin iyiyi doğruyu yapmaya istekli ve kararlı olmalarına dikkat etmek. Vicdanımızı ön plana koyarak ticaret yapmış olmak için değil en iyiyi en doğruyu, en farklıyı kısacası örnek olacak olanı yapmaya gayret ediyoruz.

Farklı sektörlerde edindiğimiz tecrübelerimizi inşaat sektöründe öngörülerimiz ve müşteri beklentileri ile harmanlayarak en doğruya ulaşıyoruz.

Geniş ve mutlu bir aileden geliyor olmamız, iş yaşantımızda da bu empatiyi kolaylıkla kurmamızı sağladı. Önce Yavuzlar inşaat çalışanları sonrasında Yavuzlar inşaatın geliştirdiği My Life projeleri sakinleri ile ilişkilerimizi aile duygusu ile şekillendirmemiz, müşteri velinimetimizdir duygusunu oluşturarak, müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmamız, başarılarımızı paylaşmamız bundandır.

Yeni yaşam alanları, farklı ve özgün projeler oluştururken kendi yuvamızı inşa ediyormuşçasına özenliyiz. Seçtiğimiz ürünlerden, projelerimizin sosyal olanaklarına kadar imalatlarımızın her aşamasında bu hassasiyeti gösteriyoruz.

Başlangıç noktamız olan Aydın Söke de, doğduğumuz topraklara olan sevgimiz ve vefamızdan; farklı, modern, güvenli, kaliteli, yüksek teknolojili ama günlük kargaşadan uzak, insanların hayatlarını kolaylaştıran, dinamizm ve huzuru birlikte barındıran projeler üzerine yoğunlaşmamız bu nedendendir. My Life projeleri artık Ege Bölgesi’nde adından sıkça bahsettirecek projeler olmaya devam edecektir.

Her şey insanı sevmekle başlar. Çok çalışma nihayetinde başarıyı mutlaka getirir. Bizde; insanı ve doğayı seviyor, farklı ve özel olanı yaratmak için çok çalışıyoruz.